Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. (Więcej informacji).
Rozumiem, nie wyświetlaj ponownie tego komunikatu.

logo inwestycji Jemiołowa logo Alfa-Dach

Opis inwestycji

Położenie
Budynek został zlokalizowany w atrakcyjnej części miasta, jest połączeniem istniejącej zabudowy z nowoczesną technologią budowlaną. Położony jest od południowej strony ul. Żelaznej na terenie osiedla Gajowice w dzielnicy Fabryczna.
Znajduje się blisko centrum miasta. Dogodna komunikacja miejska zapewnia dojazd do Rynku w ciągu 6 do 14 minut.
Otacza go kompleksowa infrastruktura miasta, wzniesiony został bowiem pośród budynków od lat tworzących dobrze funkcjonujący układ miejski. W najbliższej okolicy znajduje się 6 Szkół Podstawowych, 3 Licea, 2 urzędy pocztowe, bary, kawiarnie oraz sklepy różnych branż.

Budynek
Budynek został oddany w podwyższonym standardzie deweloperskim, oznaczającym pełne wykończenie korytarzy wraz z ich oświetleniem wg indywidualnego projektu. Budynek posiada podziemny garaż oraz usługowy parter, który w całości został przeznaczony pod lokal handlowy (delikatesy). Na I p. znajdują się lokale biurowe, natomiast na piętrach od 2 do 7 znajdują się mieszkania. Komunikację w budynku umożliwiają 2 klatki schodowe oraz 2 dźwigi osobowe. Wejście bezpośrednio z poziomu chodnika umożliwia bezkolizyjną komunikację dla osób niepełnosprawnych. W garażu podziemnym oferujemy oznaczone miejsca parkingowe. Niedaleko budynku znajduje się także zamykany boks na śmieci.

Mieszkania
Wszystkie mieszkania są już sprzedane.

Powierzchnie biurowe
Na I piętrze oferujemy powierzchnie biurowe o wysokim standardzie, klimatyzowane, typu "open space" z możliwością indywidualnej aranżacji. Szczegółowe informacje w Biurze sprzedaży.

Komfort i wygoda
Ponieważ w budynku poziom parteru został przeznaczony w całości na delikatesy - każdy z Państwa posiada możliwość zrobienia zakupów dosłownie "pod domem".